LKS Victoria Śnietnica 1:4 LKS Moszczanka Moszczenica
LKS Biała Brunary 3:1 LKS Olimpijczyk Racławice

Aktualności

Wygrana juniorów!

• autor: administrator, 2015-09-12 20:11

LKS Orzeł Wojnarowa - KS Biecz 7 - 4.

Na dzisiejszy mecz stawiło się zaledwie 10 juniorów, więc skład na pierwsza połowę został uzupełniony przez występującego nominalnie w seniorach Michała Mędonia. Wiadomo było jednak ze zejdzie on po pierwszej połowie meczu. Nie mieliśmy też w tym meczu bramkarza, gdyż z niewiadomych przyczyn ich zabrakło. Pozycję między słupkami zajął Tubek Daniel, nominalny gracz z pola, który nigdy nie założył rękawic. Kiedy po 10 minutach meczu przegrywaliśmy 2-0, a na dodatek graliśmy w 10, gdyż w 2! kontuzji doznał nasz napastnik D. Kasprzyk, wydawało się, że wynik meczu jest przesądzony. Nic z tych rzeczy, nasi zawodnicy podrażnieni cała tą sytuacją po golach Michała Mędonia, Wojtka Mędonia i ponownie Michała Mędonia, wychodzimy na prowadzenie 3-2. Jednak jeszcze przed przerwa tracimy trzecią bramkę i do przerwy wynik 3-3. Po przerwie na mecz wychodzimy w 9 osobowym składzie, gdyż z boiska zszedł Michał Mędoń, nie poddajemy się jednak. Do ataku został przesunięty Piotrek Fyda i po kapitalnym dograniu Wojtka Mędonia, wyprowadza on nas na prowadzenie 4-3. Gości stać jeszcze na doprowadzenie do remisu 4-4, ale końcówka spotkania należy już zdecydowanie do Orła. Kapitalna gra w obronie, i gra z wymiennym napastnikiem pozwala nam zdobyć kolejne trzy bramki. Zdobywali je kolejno ponownie P. Fyda, Kubiak B. i Apriasz.A. Wielkie brawa i słowa uznania dla wszystkich chłopaków biorących udział w tym meczu, jestem z was dumny. Pokazaliście charakter i wole walki. Wszyscy zasłużyliście na wielkie słowa uznania, Kapitan Wojtek Mędoń poprowadził nas do wygranej, zagrał kapitalne zawody, pokazał na co go stać, ale bez pomocy pozostałych niewiele by zdziałał. Brawo Orzeł !!!

Skłąd Orła: Tubek D.- Baran J. Kornakiewicz W. Frączek G. Kubiak B. - Apriasz A. Fyda p. Mędoń W. Studziński P. - Kasprzyk D(2! kontuzja), Mędoń M( 46! bez zmiany)

Bramki dla Orła: Mędoń M x 2, Fyda P x 2, Mędoń W, Kubiak B. Apriasz A.