LKS Victoria Śnietnica 1:4 LKS Moszczanka Moszczenica
LKS Biała Brunary 3:1 LKS Olimpijczyk Racławice

Aktualności

Remis w meczu na szczycie.

• autor: administrator, 2016-05-21 20:42

LKS Orzeł Wojnarowa - LKS Łużna 1 - 1.

W rozegranym w dzisiejsze słoneczne popołudnie, remisujemy z wiceliderem LKS Łużna 1-1, po meczu niewykorzystanych sytuacji przez naszych zawodników.  Jun w pierwszych 5 minutach meczu mieliśmy dwie doskonałe sytuacje do zdobycia bramki i ustawienia meczu. Jak zwykle zawodzi skuteczność. W drugiej części spotkania mecz sie wyrównał i do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Łużnej, ale pewnie w naszej bramce bronił Przemek Miłkowski. W 34! spotkania wychodzimy na prowadzenie. Doskonale rozegrany rzut rożny przez naszego trenera R. Kubielę trafia pod nogi W. Fydy, który doskonale bez zastanowienia uderza z pierwszej piłki, a ta trącona jeszcze przez D. Szczerbę odbija się od słupka i wpada do bramki. Jednak nie udało się nam dowieść korzystnego wyniku do przerwy, w niegroźnej wydawałoby się sytuacji, w polu karnym faulowany jest zawodnik gości i sędzia wskazuje na 11 metr. Pewnym wykonawca rzutu karnego okazał się najlepszy strzelec Łużnej, T. Marynowski. Na przerwę schodzimy z wynikiem remisowym. Po przerwie mieliśmy zdecydowana przewagę w ilości stworzonych sytuacji. Jednak, doskonale w bramce spisywał się bramkarz gości a my nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji sam na sam.  W II połowie spotkania drużyna Łużnej praktycznie nie stworzyła sytuacji pod nasza bramką, ale na skutek naszej indolencji strzeleckiej mecz zakończył się wynikiem remisowym. Należy podkreślić, że pomimo braku kilku podstawowych zawodników zagraliśmy bardzo dobry mecz, a zastępujący ich zawodnicy niczym nie ustępowali swoim bardziej doświadczonym kolegom.  Dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę i ambicję. W ligowej tabeli zachowaliśmy czteropunktową przewagę nad naszym najgroźniejszym rywalem.

Skład Orła: Miłkowski - Szczerba, Grzyb, Chronowski, Nowak, Krajewski(46! Mędoń W) - Mędoń T.(85! Mędoń S), Fyda W., Kubiela, Fyda P.(46! Sus) - Mędoń M.