LKS Orzeł Wojnarowa - Sandecja II Nowy Sącz 1 - 4

Orzeł Wojnarowa: Miłkowski- Sus (67! Mędoń T),Szczerba (C), Grzyb, Jędrusik, Mędoń M (68! Mędoń W) -Olszewski (76! Gigoń), Nowak, Szczepanik, - Cichoń, Jawor.
Sandecja Nowy Sącz: Grzegorczyk- Szewczyk (46! Wawruszczak), Szeliga, Nowak M, Smoleń, Kuźma, Potoniec, Trafford, Zając (46! Krupa), Nowak W, Maślanka

Żółte kartki : Cichoń -Trafford, Grzegorczyk

Bramki: Nowak D, Szczerba D(samobójcza) - Piszczek, Kuźma, Smoleń

Na wstępie bardzo chcielibyśmy podziękować za świetnie przygotowaną murawę!
Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja Obrzuta - firmy: Usługi Sprzętowe Andrzej Obrzut. Firma siedzibę swoją ma w Mogilnie, serdecznie polecamy!

Użyczył dla naszej drużyny duży walec, dzięki któremu boisko było przygotowane rewelacyjnie.
Podziękowania również dla Przemka Miłkowskiego , Darka Szczerby i Michała Mędonia, którzy jak zawsze zadbali o to, by sobotni mecz , był rozgrywany w jak najlepszych warunkach.

W dzisiejszym dniu, pierwszy raz w tej rundzie przed własną publicznością, przyszło nam mierzyć się z liderem naszej tabeli. W składzie meczowym nastąpiła jedna zmiana , za kontuzjowanego Fydę zagrał Jędrusik. "Włodi" wracaj szybko do zdrowia!
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Graliśmy z Sandecją jak równy z równym. Dzisiaj trener postawił na defensywne ustawienie. Mieliśmy przyjąć przeciwnika na własnej połowie i próbować gry z kontry. Założenia zrealizowaliśmy z dobrym efektem. Tak skwitował tą część meczu trener przyjezdnych, Pan Robert Kubiela: "Po pierwszej połowie, powinniście wygrywać 4-1!"
Sandecja strzeliła bramkę po rzucie karnym. Do remisu doprowadził Nowak. Olszewski wykonywał rzut wolny z okolic linii autowej, strzelił mocno, piłka skozłowała przed bramkarzem, który sparował ją przed siebie. Najwięcej zimnej krwi zachował Damian, który dołożył nogę i wyrównał wynik spotkania. Trzy sytuacje najbardziej klarowne, miał Cichoń. Niestety dwa razy przegrał z bramkarzem, pojedynki sam na sam, a raz jego przepiękne uderzenie z 25 m, zatrzymało się na poprzeczce. Zabrakło dosłownie centymetrów. Bardzo ładne uderzenie oddał również Jawor. Z ok 20 m, mierzonym strzałem strzelił w długi róg, a bramkarz przyjezdnych wyciągając się jak struna, końcówką palców wybił piłkę na rzut rożny.
Druga odsłona zawodów niestety zweryfikowała kondycję piłkarzy. Sandecja zagrała lepiej, mądrzej, aplikując nam trzy bramki. Nas pierwsza połowa kosztowała wiele sił i niestety drużyna z Sącza wykorzystała to w stu procentach. Wielka szkoda, gdyż pierwsza część meczu nie zapowiadała takiego wyniku.